Разлика помеѓу преработките на „Роберт Алаѓозовски“

нема опис на уредувањето
с (→‎Животопис: clean up, replaced: ==Биографија== → ==Животопис== using AWB)
{{Infobox Officeholder
|name = Роберт Алаѓозовски
|image =Роберт Алаѓозовски 2.jpg
|office = [[Министер за култура на Република Македонија]]
|president = [[Ѓорге Иванов]]
Анонимен корисник