Разлика помеѓу преработките на „Општина Новаци“

Одбиена последната промена (од 77.29.97.86) и ја поврати преработката 4322624 на Bjankuloski06
(→‎Личности: Скулексовски се натпреварува во најсилната кантер страјк лига и е национален шампион)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Отповикано
(Одбиена последната промена (од 77.29.97.86) и ја поврати преработката 4322624 на Bjankuloski06)
Ознака: Рачно отповикување
 
== Личности ==
Скулексовски Професионален Кантер Страјк играч и национален шампион
 
== Образование и здравство ==