Разлика помеѓу преработките на „Пантери“

Додадени 22 бајти ,  пред 1 година
#WPWP #WPWPMK
с (→‎Еволуција: Непотребна врска, replaced: Science → Science using AWB)
(#WPWP #WPWPMK)
| name = Пантери
| fossil_range = ран [[плиоцен]] до денес
| image = File:4panthera2.0.png
| image_width = 200px
| image_caption = Од горе надолу: [[лав]], [[тигар]], [[јагуар]] и [[леопард]]
338

уредувања