Разлика помеѓу преработките на „Александар Коларов“

с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=no → url-status= (3), deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Фудбалери на ФК Манчестер Сити]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Рома]]
[[Категорија:Села во Македонија]]