Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место=, популација= → население= using AWB
с (→‎Надворешни врски: Ставена предлошка за Ризницата во поднаслов „Надворешни врски“ using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место=, популација= → население= using AWB)
| име2=Смиљковци
| општина=[[Општина Гази Баба|Гази Баба]]
| популацијанаселение= 345
| поштенски број=
| надморска височина=264
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=2 | lat_sec=15
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=29 | lon_sec=39
| мрежно место=
| веб=
}}