Предлошка:Романија-гео-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Географски никулци за Романија
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Романија-гео-никулец
}}<noinclude>
</noinclude>