Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Одземени 8 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB
с (→‎Личности: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирање вести → наведени вести (2) using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB)
*[[ОУ „Фан Ноли“ - Палатица]] - селското основно училиште.
 
==АдминистрацијаСамоуправа и политика==
 
=== Изборно место ===