Разлика помеѓу преработките на „Иван Перишиќ“

Одземен 81 бајт ,  пред 2 месеци
с
→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: истотака → исто така using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB)
[[Категорија:Фудбалери на ФК Бајерн Минхен]]
[[Категорија:Хрватски фудбалери]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]