Џон Хершел: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 2 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Кралското друштво]]
[[Категорија:Членови на Кралската шведска академија на науките]]
[[Категорија:ДобитнициНосители на прускиот Орден за заслуги (граѓански)]]
[[Категорија:Добитници на Златниот медал од Кралското астрономско друштво]]
[[Категорија:Добитници на Коплиевиот медал]]