Разлика помеѓу преработките на „Мишел Ежен Шеврол“

с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Француската академија на науките]]
[[Категорија:Членови на Кралската шведска академија на науките]]
[[Категорија:Добитници на Коплиевиот медал]]