Разлика помеѓу преработките на „Годишно време“

Одземени 38 бајти ,  пред 11 месец
Одбиена последната промена (од 185.47.59.253) и ја поврати преработката 3611701 на Bjankuloski06
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Одбиена последната промена (од 185.47.59.253) и ја поврати преработката 3611701 на Bjankuloski06)
 
[[Категорија:Клима]]
[[Категорија:Клима]]
[[MA PICKA TI MATER TUKA NEMA NISTO]]