Makenzis

Членува од 26 јули 2017
Додадени 53 бајти ,  пред 1 година
с (отстранета Категорија:Fb team шаблони Литванија користејќи го HotCat)
: [[ФК Стумбрас]] {{Шаблон:Fb team Stumbras}}
: [[ФК Кауно Жалгирис]] {{Шаблон:Fb team Kauno Zalgiris}}
: [[ФК Банга]] {{Шаблон:Fb team Banga}}
: [[ФК Атлантас]] {{Шаблон:Fb team Atlantas}}
: [[ФК Паланга]] {{Шаблон:Fb team Palanga}}
547

уредувања