Предлошка:Облици на управување: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
| style="text-align: right" | '''[[Портал:Политика|Портал Политика]]''' · <small class="editlink noprint plainlinksneverexpand">[{{SERVER}}{{localurl:Шаблон:Облици на управување|action=edit}} уреди]</small>
|}<noinclude>
[[Категорија:НавигациониПрегледнички кутии за политика|{{PAGENAME}}]]
 
</noinclude>