Разлика помеѓу преработките на „КК АВ Охрид“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
|align="center"|9||Христијан Стојаноски||align="center"|190||align="center"|[[Бек (кошарка)|Бек]]||align="center"|20||{{МКД}}|| align="center"|2017 || ''Mладински состав''
|-
|align="center"|0||Георги Зафиров||align="center"|194||align="center"|[[Бек (кошарка)|Бек]]||align="center"|21||{{МКД}}|| align="center"|2017 || [[КК ФМП Академија|ФМП ФМП|Академија ФМП]]
|-
|align="center"|15||Габриел Коскоски||align="center"|203||align="center"|[[Крилен центар (кошарка)|Крилен центар]]||align="center"|20||{{МКД}}|| align="center"|2018 || ''Mладински состав''