Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
| years4 = 2006–2008 | clubs4 = [[ФК Локомотив Москва|Локомотив Москва]] | caps4 = 54 | goals4 = 5
| years5 = 2008– 2016 | clubs5 = [[Челзи]] | caps5 = 261 | goals5 = 22
| years6 = 2017– | clubs6 = [[ФК Зенит Санк Петерсбург|ФК Зенит]] | caps6 = 3767 | goals6 = 34
| nationalyears1 = 2003–2007 | nationalteam1 = {{flagicon|СЦГ}}[[Фудбалска репрезентација на Србија до 21 година|Србија 21]] | nationalcaps1 = 38 | nationalgoals1 = 4
| nationalyears2 = 2005– | nationalteam2 = {{flagicon|Србија}}[[Фудбалска репрезентација на Србија|Србија]] | nationalcaps2 =105 | nationalgoals2 = 13
13.577

уредувања