Разлика помеѓу преработките на „.pk“

Додадени 2 бајти ,  пред 1 година
(Одбиена последната промена (од 182.189.143.209) и ја поврати преработката 3743983 на 37.111.128.86)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
* [https://dedipak.com Get .PK Domain name]
* [http://www.iana.org/root-whois/pk.htm IANA .pk whois information]
* [httphttps://www.domainnextgen.pk Register .pk Domain]
 
{{Домени}}
Анонимен корисник