Предлошка:MathWorld: Разлика помеѓу преработките

Одземени 54 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
„<span class="plainlinks">[http://mathworld.wolfram.com/{{{urlname}}}.html {{{title}}}]</span>“ од Ерик В. Вајсштајн — [[MathWorld]] {{en}}
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за наводи|MathWorld:Математика]]
[[Категорија:Шаблони за надворешни врски|MathWorld:Математика]]
[[Категорија:Шаблони за математика|MathWorld]]
 
</noinclude>