Разлика помеѓу преработките на „Рајан Гибонс (велосипедист)“

нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
| medaltemplates =
| show-medals =
| updated = 928 февруаријануари 20182019
}}
 
: 6. 94.7 Сајкл Челинџ
;2016
: 4. Национално хронометарско првенство
: 7. Копа Берноки
;2017
::1. [[Податотека:Jersey blue.svg|20п]] Бодовен пласман
::1. Етапа 5
: 4. Национално друмско првенство
;2018
: 2. Национално хронометарско првенство
;2019
: 4. [[Голема океанска друмска трка „Кедел Еванс“ 2019|Голема океанска друмска трка „Кедел Еванс“]]
{{palmares end}}