Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Српски фолклор“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
Лобачев Владимир ја премести страницата Разговор:Фолклорот на Србија на Разговор:Српски фолклор презапишувајќи врз пренасочување
с (BlueEagle1 ја премести страницата Разговор:Српски фолклор на Разговор:Фолклорот на Србија: заради шаблонот)
с (Лобачев Владимир ја премести страницата Разговор:Фолклорот на Србија на Разговор:Српски фолклор презапишувајќи врз пренасочување)
 
189

уредувања