Кладистика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 76 бајти ,  пред 4 години
изменета категоризација
[проверена преработка][проверена преработка]
(→‎Наводи: {{commonscat|Cladistics}})
(изменета категоризација)
 
[[Категорија:Биологија]]
[[Категорија: Зборови кои ги нема во ТРМЈ]]