Разлика помеѓу преработките на „Реактант“

Додадени 76 бајти ,  пред 1 година
изменета категоризација
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(изменета категоризација)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хемија]]
[[Категорија: Зборови кои ги нема во ТРМЈ]]