Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Русија во 2010 година“

нема опис на уредувањето
{{Ризница-врскарв|2010 in Russia}}
{{година по земја|2|0|1|0|Русија|Азија| |}}
 
[[Категорија:Годините во Русија]]
[[Категорија:2010 во Азија|Русија]]
[[Категорија:Европа во 2010 година|Русија]]
[[Категорија:Земјите во 2010 година|Русија]]