Халачки јазик: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| style="border-right-width: 0;" |   || style="border-left-width: 0;" |  
|}
 
 
 
{{алтајски-јазик-никулец}}
{{турскитуркиски јазици}}
 
 
{{турски јазици}}
 
{{алтајски јазици}}