Отвори го главното мени

Промени

Додадени 15 бајти ,  пред 1 година
с
Отстрането уредувањето на 92.53.50.138 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91
 
 
Разликуваме:
Разл
 
а) '''Присвојни заменски придавки'''