Земја: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 4 години
с
Отстрането уредувањето на 92.53.50.10 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с (Отстрането уредувањето на 92.53.50.10 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
 
 
{{појаснување}}
{{појаснувaње}}