Разлика помеѓу преработките на „Тел Авив“

Додадени 4 бајти ,  пред 3 години
Замена на Image:TelAvivCity.jpg со Image:TelAvivCity_(1).jpg (од страна на CommonsDelinker поради: exact, or scaled-down duplicate).
с (Отстрането уредувањето на Elhegamohamed (разговор), вратено на последната верзија на CommonsDelinker)
(Замена на Image:TelAvivCity.jpg со Image:TelAvivCity_(1).jpg (од страна на CommonsDelinker поради: exact, or scaled-down duplicate).)
 
== Панорама ==
[[File:TelAvivCity (1).jpg|thumb|800px|center]]
[[File:TA1011.jpg|thumb|800px|center]]