Разлика помеѓу преработките на „Грб на Лихтенштајн“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
* {{de icon}} [http://www.recht.li/sys/1982058.html Оригиналниот закон за грб]
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Лихтенштајн]]
* [[Знаме на Лихтенштајн]]