Разлика помеѓу преработките на „Дејан Мирчески“

Додадени 112 бајти ,  пред 4 години
додаден/изменет шаблон - основно подредување
(изменета категоризација)
(додаден/изменет шаблон - основно подредување)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мирчески, Дејан}}
[[Категорија: Македонски писатели]]