Кристина Паксон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|spouse = Артур Габинет
|children = Николас Габинет <br> Банџамин Габинет
|website = {{URL|https://brown.edu/about/administration/president/|OfficeКабинет ofна theРекторот Presidentна ofБрауновиот Brown UniversityУниверзитет}}
|}}
 
1.738

уредувања