Разлика помеѓу преработките на „Михајло Маневски“

нема опис на уредувањето
с
{{end box}}
 
{{Состав на Владата на Македонија (2006)}}
{{Состав на Владата на Република Македонија}}
{{Состав на Владата на Македонија (2006)}}
 
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]