Категорија:Престаноци во 2006 година во Македонија: Разлика помеѓу преработките

Замена на Image:Flag_of_Macedonia.svg со Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: [[:c:COM:FR#reasons|File renaming...
(Создадена страница со: {{portal|Република Македонија|Flag of Macedonia.svg}} Категорија:Престаноци во 2006 година|Македо...)
 
(Замена на Image:Flag_of_Macedonia.svg со Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: [[:c:COM:FR#reasons|File renaming...)
{{portal|Република Македонија|Flag of the Republic of Macedonia.svg}}
 
[[Категорија:Престаноци во 2006 година|Македонија]]