Разлика помеѓу преработките на „Македонски Албанци“

Додадени 52 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на Kristianet Shqiptar ne Maqedoni (разговор), вратено на последната вер...)
}}
 
{{Демографија на Македонија}}
 
{{Етнички групи во Македонија}}
 
230

уредувања