Разлика помеѓу преработките на „Стадион Фејенорд“

Додадени 60 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Европско првенство во фудбал 2000]]
[[Категорија:Спорт во Ротердам]]
[[Категорија:Стадиони во Европа]]
12.995

уредувања