Разлика помеѓу преработките на „Сончоглед“

Нема измена во големината ,  пред 4 години
грешна фамилија
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(грешна фамилија)
|unranked_ordo = [[Астериди]]
|ordo = [[Штитовидни]]
|familia = [[ШтитоцветниГлавоцветни]]
|subfamilia = [[Сончоледи (потфамилија)|Сончогледи]]
|genus = [[Сончоглед (род)|Сончоглед]]
Анонимен корисник