Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Гоце Делчев““

нема опис на уредувањето
(→‎Факултети: Ја променаа линкот за факултетот за образовни науки, који го променаа име.)
[[Категорија:Универзитет „Гоце Делчев“| ]]
[[Категорија:Згради и градби посветени на Гоце Делчев]]
[[Категорија:Појавено во 2007 година во Република Македонија]]