Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Додадени 110 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 92.53.41.35 (разговор), вратено на последната верзија на Sasobtmk)
[[Категорија:Поранешни телевизии во Македонија]]
[[Категорија:Телевизии во Скопје]]
[[Категорија:Појавено во 1993 година во Република Македонија]]