Категорија:Северна Америка во 2010-тите: Разлика помеѓу преработките

с
(Создадена страница со: {{DecadeCategoryNav|decade=2010|topic=Северна Америка}} {{рв|North America in the 2010s}} Категорија:Континентит...)
 
{{рв|North America in the 2010s}}
 
[[Категорија:Континентите во 2010 година-тите]]
[[Категорија:Северна Америка во 21 век]]