Категорија:Пинг-понг на Летните олимписки игри: Разлика помеѓу преработките

с
отстранета Категорија:Пингпонгарски натпреварувања; додадена Категорија:Натпреварувања во пинг-понг користејќи го [[:en:Help:Gadget-HotCat|HotC...
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Table tennis at the Olympics}} Категорија:Спортови на Летните олимписки игри Ка...)
 
с (отстранета Категорија:Пингпонгарски натпреварувања; додадена Категорија:Натпреварувања во пинг-понг користејќи го [[:en:Help:Gadget-HotCat|HotC...)
 
 
[[Категорија:Спортови на Летните олимписки игри]]
[[Категорија:ПингпонгарскиНатпреварувања натпреварувањаво пинг-понг|Летни олимписки игри]]