Османлии: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Отоманци на Османлии презапишувајќи врз пренасочување)
 
[[Категорија:Турски народи]]
[[Категорија:ОтоманциОсманлии| ]]
[[Категорија:Антички племиња на Балканскиот полуостров]]