Разлика помеѓу преработките на „Алексинац“

Додадени 33 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| subdivision_type = Country
| subdivision_name = {{flag|Serbia}}
| subdivision_type1 = [[DistrictsОкрузи ofво SerbiaСрбија|DistrictОкруг]]
| subdivision_name1 = [[NišavaНишавски Districtокруг|NišavaНишавски]]
| parts_type = Settlements
| parts_style = para