Тасос: Разлика помеѓу преработките

Одземени 13 бајти ,  пред 7 години
с
отстранета Категорија:Кавала (округ); додадена Категорија:Тасос користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
с отстранета Категорија:Кавала (округ); додадена Категорија:Тасос користејќи го HotCat
Ред 90:
[[Категорија:Острови во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Острови во Грција]]
[[Категорија:КавалаТасос| (округ)]]
[[Категорија:Острови во Северниот Егеј]]
[[Категорија:Егејска Македонија]]