Разлика помеѓу преработките на „Тасос“

Одземени 13 бајти ,  пред 4 години
с
отстранета Категорија:Кавала (округ); додадена Категорија:Тасос користејќи го HotCat
с (отстранета Категорија:Кавала (округ); додадена Категорија:Тасос користејќи го HotCat)
[[Категорија:Острови во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Острови во Грција]]
[[Категорија:КавалаТасос| (округ)]]
[[Категорија:Острови во Северниот Егеј]]
[[Категорија:Егејска Македонија]]