Разлика помеѓу преработките на „Билефелд“

Додаден 1 бајт ,  пред 5 години
new SVG Coa (GlobalReplace v0.6.2)
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Name = Белифелд |image_photo = Bielefeld City.jpg |imagesize = |image_caption = |Art ...)
 
(new SVG Coa (GlobalReplace v0.6.2))
|image_caption =
|Art = City
|Wappen = WappenDEU Bielefeld COA.svg
|lat_deg = 52 |lat_min = 1 |lat_sec =
|lon_deg = 8 |lon_min = 31 |lon_sec =
12

уредувања