Разлика помеѓу преработките на „Ролан Барт“

Одземени 2 бајти ,  пред 6 години
с
с
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Барт, Ролан}}
[[Категорија:Француски книжевни критичари]]
[[Категорија:ФраанцускиФранцуски јазичари]]
[[Категорија:Француски филозофи]]
[[Категорија:Семиотичари]]