Разлика помеѓу преработките на „Славој Жижек“

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
с (додадена Категорија:Родени во 1949 година користејќи го HotCat)
[[Категорија:Марксистички филозофи]]
[[Категорија:Марксистички теоретичари]]
[[Категорија:Луѓе од Љубљана]]
[[Категорија:Југословенски дисиденти]]
[[Категорија:Луѓе од Љубљана]]
[[Категорија:Родени во 1949 година]]