Разлика помеѓу преработките на „Додеканези“

Одземен 191 бајт ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:ГрцијаДодеканези| ]]
[[Категорија:Административна поделба на Грција]]
[[Категорија:Грчки острови]]
[[Категорија:ГеографијаПрефектури на Грција]]
[[Категорија:Места во Грција]]
[[Категорија:Региони во Грција]]