Разлика помеѓу преработките на „Тел Авив“

Одземени 23 бајти ,  пред 6 години
Бришење на "Tel_Aviv_Collage_2.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Yann пора
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(Бришење на "Tel_Aviv_Collage_2.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Yann пора)
| друго име2 =
| друго име3 =
| слика = Tel Aviv Collage 2.JPG
| сл-големина = 245px
| опис = Тел Авив