Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

Одбиени последните 2 промени во текстот (од 89.205.120.151) и вратена преработката 3187113 на Kiril Simeonovski
(њефдф)
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 89.205.120.151) и вратена преработката 3187113 на Kiril Simeonovski)
{{без извори}}Заебана серија
{{Infobox Television
| show_name = Кога лисјата паѓаат
|-
 
| [[Ѓулер Октен]] || '''Џеврие(гуска)''' || Свекрва на Фикрет.
 
|-
* [http://imdb.com/title/tt0856757 „Кога лисјата паѓаат“ на IMDB]
 
==НаНаводи==
{{наводи}}