Разлика помеѓу преработките на „Комунистичка партија на Советскиот Сојуз“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на Elkost (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{СССР-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:КПСС| ]]
[[Категорија:Комунистички партии|СССР]]