Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 2A01:E34:EE3D:8280:C68:A9E8:A8C7:6E0D (разговор), вратено на посл...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Франција-гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Франција]]
[[Категорија:Тулуза| ]]