Разлика помеѓу преработките на „Каминке“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Wappen = |image_photo = Kamminke.jpg |image_caption = Сламени покриви во Каминке...)
 
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Померанија-Грајфсвалд]]